5cterj99

عرشه هوایی آرنای لجندری

عرشه هوایی آرنای لجندری


 

با سلام خدمت  کاربران و همراهان همیشگی ایران کلش و کلش رویال.امروز می خواهیم عرشه ای را به شما معرفی کنیم که در جمع آوری کاپ در آرنای لجندری (آرنای ۸) بسیار تاثیر گذار است. استفاده از این عرشه و بدست آوردن کارت های موجود در این عرشه زیاد سخت نیست و من مطمئنم که می توانید کاپ های زیادی را با آن بدست آورید.

«برای مشاهدۀ تصویر در اندازۀ بزرگتر،روی آن کلیک کنید.»

کارت های مورد نیاز:

کارت های موجود در این عرشه دارای لول های ۳،۶،۹ هستند اما من مطمئنم شما می توانید با کارت های ضعیف تر نیز همین نتیجه را کسب کنید.لول ۹ بودن کارت تیر ها در این عرشه بسیار مهم است زیرا در آرنای لجندری کارت های بسیار قوی ای وجود دارند که نمی توان آنها را با تیر های لول ۸،کشت!

بالون در این عرشه کارت اصلی است. بالون بسیار مهلک خواهد بود اگر به یکی از برج ها برسد.بیشتر بازیکنان سعی می کنند با استفاده از ساختمان های دفاعی،در برابر بالون مقاومت کنند اما من ترجیح می دهم از جایی حمله کنم که حریف نیروها و ساختمان های دفاعی خود را در آنجا نگذاشته باشد. هیچ وقت نباید بالون خود را بدون دفاع بفرستید.شما همیشه باید بالون خود را دقیقا در لبه رها کنید تا حریفتان مجبور شود ساختمان های دفاعی اش را دقیقا کنار پل رها کند.

بی بی دراگون نیز مهم است! من همیشه از بی بی دراگون برای محافظت از بالون و وارد کردن آسیب بیشتر استفاده می کنم.در آغاز حمله،وقتی حریفتان بیشتر از ۵ الکسیر مصرف می کند، بالون را به همراه بی بی دراگون بفرستید.من همیشه سعی می کنم از بی بی دراگون برای دفاع از بالون استفاده کنم اما وقتی حریف من الکسیر کافی برای دفاع در مقابل من را ندارد،از بی بی دراگون برای قوی تر کردن این ترکیب استفاده می کنم.اگر لول بی بی دراگون شما کم است، می توانید والکری را جایگزین آن کنید.

تیرها  برای مینیون ها و پرینسس در آرنای ۸ مهم هستند.لازم است لول این کارتتان را بالا ببرید زیرا در آرنای ۸ از پرینسس و مینیون ها زیاد استفاده می شود.بازیکنان زیادی سعی می کنند با مینیون هورد با ترکیب بی بی دراگون + بالون شما مقابله کنند به همین علت شما همیشه باید این کارت را به صورت آماده داشته باشید.

کارت اسکلت ها  همیشه به عنوان یکی از کارت های مهم در کلش رویال است.آن ها بسیار انعطاف پذیر هستند و شما می توانید از آن ها در موقعیت های مختلف استفاده کنید.بعضی اوقات می توانید از ترکیب دراگون+اسکلت ها استفاده کنید تا آسیب زیادی وارد کنید. آن ها به راحتی کارت هایی مانند پرینس ، پکا ، مینی پکا ، جاینت اسکلت و … را نابود می کنند. وقتی الکسیر زیادی ندارید، می توانید از این ترکیب برای مقابله با هوگ رایدر نیز استفاده کنید.همچنین می توانید از این ترکیب برای مقابله با ویزارد و ویچ نیز استفاده کنید.وقتی مینیون هورد تنهایی در حال آمدن است،شما می توانید اسکت ها را در وسط زمین ،کنار رود رها کنید  تا بتوانند مینیون ها را به آن سوی زمین هول دهند و  به برج هایتان اجازه دهند آن ها را نابود کنند.از آن ها می توان برای مقابله با اینفرنو تاور نیز استفاده کرد!

 مینیون هورد  بیشتر اوقات برای دفاع استفاده می شود اما آن ها برای حمله نیز بسیار خوب عمل می کنند تا زمانیکه حریفتان تیر نداشته باشد.

توپ آتشین  یکی از کارت های پر کاربرد در کلش رویال است و می توان از آن در راه های زیادی استفاده کرد.

 بربرها می توانند برای مقابله با حملات هوگ رایدر ،رویال جاینت و … استفاده شوند.

 اینفرنو تاور  تنها ساختمان دفاعی موجود در این عرشه است.من این کارت را به این علت انتخاب کردم که در آرنای ۸ بیشتر با کارت هایی چون جاینت ها،رویال جاینت ها، پکا ها و گولم ها روبرو می شویم.این کارت همچنین در برابر هوگ رایدر و بالون بسیار عالی عمل می کند.سعی کنید آن را با فاصله از برجتان رها کنید تا حریفتان نتواند با اسپل فریز هر دوی آن ها را منجمد کند!

نحوه استفاده از این عرشه:

امیدواریم این مقاله نیز برای شما مفید واقع شده باشد. چنانچه نظر یا پیشنهادی داشتید، خوشحال می شویم آن را با ما در قسمت نظرات در میان بگذارید.