z78559545456yhgddd

برترین کارت ها برای مقابله با رویال جاینت

رویال جاینت، بله این نیرو در حالی که قبلا یک کارت کم کاربرد به حساب می آمد ، به تازگی جزو محبوب ترین کارت های کلش رویال شده است و خیلی از افراد در مقابله با آن مشکل دارند ، در این پست قصد داریم بهترین کارت ها و روش استفاده آنها در مقابل جاینت رویال رو براتون آموزش بدیم…

۱.اینفرنو تاور:

100_Inferno-Tower-Rare-Card-Clash-Royale

این کارت از نظر من بهترین کارت در برابر رویال جاینت است ، دمیج بالای این کارت میتواند از رسیدن رویال جاینت به تاور جلوگیری کند…

اما در استفاده از این کارت باید نکته ای را رعایت کنید:

۱-در اپدیت اخیر کلش رویال محدوده حمله این کارت افزایش یافته است ، این موضوع باعث شد که رویال جاینت بدون مورد حمله قرار گرفتن به کارت های دفاعی به جز ایکس باو ، مورتار ، و تسلا به این دلیل که تا نره تو محدودش نمیتونه حمله کنه بهش ، را مورد حمله قرار دهد:

royal-giant-vs-inferno-tower-300x240

برای نابودی آن باید صبر کنید تا رویال جاینت نزدیک شود و اینفرنو تاور را در محلی نزدیکتر به آن قرار دهید تا آن را مورد حمله قرار دهد.

 

۲. از کارت هایی مثل زپ و اررو برای نابودی نیرو های دسته ای مثل گبلین ، اسکلتون و… استفاده کنید تا از جاینت رویال در برابر اینفرنو دفاع نکنند.

 

۲.کنون

100_Cannon-Common-Card-Clash-Royale

کنون برای معطل کردن رویال جاینت یک کارت بسیار موثر است ، میتوانید با کنون رویال جاینت را معطل و سپس با گبلین ، ماسکتر و… او را نابود سازید.

این کارت رو مثل اینفرنو تاور نزدیک به رویال جاینت پیاده کنید تا بتونه به اون حمله کنه.

 

۳.بربر

Barbarians-Common-Card-Clash-Royale

بربر یک کارت با سلامت مناسب و قدرت بالاست و میتونه یه دشمن جدی برای رویال جاینت به حساب بیاد که حتی بعد از دفاع هم از اونا در حمله استفاده کرد.

این کارت رو در ۲ حالت میتونید پیاده کنید :

  1. روی خود رویال جاینت ، طوری که رویال جاینت توسط هر ۴ بربر مورد حمله قرار بگیرد.
  2. روی نیرو های پشت رویال جاینت که باعث میشه از قدرت حمله حریف کم بشه ، ولی این کار به رویال جاینت نیز فرصت حمله رو میده.

 

۴.مینی پکا

Mini-Pekka-Rare-Card-Clash-Royale

این کارت دارای قدرت فوق العاده بالایی است و میتونه با حداکثر ۴ ضربه رویال جاینت رو از پا در بیاره ، اگه تو ترکیب شما این کارت وجود داره پیشنهاد میکنم در مقابل رویال جاینت از اون استفاده کنید…

 

پیشنهاد میکنم همراه با این کارت از والکری نیز استفاده بشه تا نیرو های پشت رویال جاینت رو نابود و از کشته شدن مینی پکا جلوگیری بشه.

 

۵.راکت و فریز

Freeze-Epic-Card-Clash-Royale100_Rocket-Rare-Card-Clash-Royale

 

فریز : میتونید با استفاده از اسپل فریز برای مدتی نیرو های حریف را متوقف و با نیرو های قدرت بالا مانند مینی پکا ، ماسکتر و…

فریز رو طوری رها کنید که بیشترین تعداد نیرو های حریف رو فریز کنه.میتونید با این کار پس از رویال جاینت به نیرو های دیگر نیز حمله کنید.

 

راکت : این کارت بسیار قدرت بالایی را دارا است و میتواند با یک ضربه رویال جاینت را به شدت مورد آسیب قرار دهد.

در استفاده از راکت صبور باشید تا بتونید بیشترین تعداد نیرو های حریف رو نابود کنید.

 

این شش کارت بهترین گزینه ها برای نابودی رویال جاینت میباشند …

با ما همراه باشید.