4345

عرشه جیسون-عرشه قهرمانی تورنومنت کلش رویال

عرشه جیسون-عرشه قهرمانی تورنومنت کلش رویال


 

در ۱۶ آپریل ۲۰۱۶ اولین تورنومنت حضوری کلش رویال در شهر هلسینکی واقع در فنلاند برگزار شد. در بین ۲۰۰ شرکت کننده فقط یک نفر به نام جیسون برنده شد. او با استفاده از این ترکیب عرشه توانست به پیروزی برسد.

این عرشه از جاینت استفاده میکند که در نظر خیلی از ما کارت ناچیزی است. درست است جاینت به تازگی علاقمندان زیادی پیدا کرده،امّا بازیکنان زیادی هنوز از سرباز های دیگری به جای جاینت استفاده میکنند مانند گولم و پکا.امّا چیزی که جاینت را با بقیه متفاوت میسازد هزینه الکسیر آن است،هزینه رها سازی او ۳ الکسیر از گولم کمتر است،که به شما اجازه میدهد آن را با سرباز های قوی دیگر ترکیب کنید.  برای مثال در این ترکیب عرشه،جیسون جاینت را با هوگ رایدر ترکیب کرده. او با این کار از جاینت به عنوان یک سپر استفاده کرده تا هوگ رایدر بتواند به آسانی برج آرنا را هدف قرار دهد. فقط این نیست،او بربر ها را با مینیون ها استفاده کرده که همانطور که میدانید هم برای دفاع و هم برای حمله ترکیب بسیار خوبی است. هم جاینت و هم هوگ رایدر هردو در برابر اینفرنو تاور ضعیف هستند که شما میتوانید با استفاده از نیرو هایی همچون بربر ها،مینیون ها،آرچر ها،و گابلین های نیزه انداز همراه جاینت یا هوگ به آسانی با اینفرنو تاور مقابله کنید. همچنین او از یکی از مرگبارترین کارت های بازی نیز استفاده کرده است. الکسیر کالکتر! و این چیزی است که این ترکیب عرشه را مرگبار کرده زیرا دیگر زمان کمتری طول میکشد تا الکسیر لازم را به دست آورید. در این حالت شما میتوانید حریفتان رابا موج عظیمی از نیرو هایتان مورد حمله قرار دهید.

«برای مشاهده تصویر در اندازه بزرگتر،روی آن کلیک کنید.»

ترکیب عرشه جیسون همانند زیر است:

«برای مشاهده تصویر در اندازه بزرگتر،روی آن کلیک کنید.»

فیلم آموزشی نحوه استفاده از این ترکیب عرشه:

من همچنین این عرشه را کمی بهینه سازی کرده ام که باور دارم این بهینه سازی آن را بهتر نیز کرده است. برای مثال، این عرشه فقط در برای حمله به بازیکنانی خوب است که از ساختمان های زیادی استفاده میکنند. کاری که من کردم این بود که گابلین های نیزه انداز و تیرها را با توپ آتشین و اسپل زپ عوض کردم. من باور دارم که این ترکیب بهتر است زیرا اکنون کارتی همانند توپ آتشین داخل این ترکیب است که به این ترکیب کمک کرده تا ضربۀ فراگیر بیشتری داشته باشد تا بتوان با آن به آسانی ساختمان های حریف را خراب کرد تا راه برای هوگ و جاینتتان برای رسیدن به برج ها باز شود. فقط این نیست،اسپل زپ میتواند با جاینت و هوگ به خوبی عمل کند و نه تنها سرباز های دشمن را ضعیف تر کند بلکه برج حریفتان را نیز گیج کند و به جاینت یا هوگ رایدر شما فرصت آن را بدهد تا یک ضربه بیشتر به برج بزنند.

این هم ترکیب عرشه ای که آن را برای شما بهینه سازی کرده ایم:

«برای مشاهده تصویر در اندازه بزرگتر،روی آن کلیک کنید.»

امیدواریم این مقاله نیز برای شما مفید واقع شده باشد.چنانچه نظر یا پیشنهادی داشتید خوشحال میشویم آن را با ما در قسمت نظرات در میان بگذارید.