ظظظ

نکات حمله و دفاع در کلش رویال و گرفتن ۳ تاج

حمله و دفاع در کلش رویال یک مسئله بسیار مهم است! در واقع شما میخواهید ۳ برج از حریف خود را تخریب کنید اما درکنار این شما نیاز به یک استراتیژی دفاعی خوب دارید تا برج های شما تخریب نشود. در این مطلب چند قدم برای گرفتن ۳ تاج در کلش رویال را برایتان قرار داده ایم اگر به همه اینها دقت کنید در اکثر حملات خود موفق خواهید شد…

 

حمله و دفاع در کلش رویال و گرفتن ۳ تاج:

بروز بودن کارت ها

بروز بودن کارت ها و انتخاب کارت های مورد نیاز قبل از شروع یک حمله بسیار مهم است، قبل از شروع یک حمله به بخش کارت ها بروید و کارت هایی که نیاز به بروزرسانی دارند را آپدیت کنید، همچنین اگر چندین کارت باز دارید بهترین  هارا روی حالت use برای استفاده قرار دهید.

 

در حمله شما اولین نباشید

این همیشه شاید خوب نباشید اما در اکثر مواقع بهتر است! بگذارید اول حریف کارت های خود را پیاده کنید علاوه بر اینکه با اینکار میتوانید سطح قدرت حریف را بسنجید ، میتوانید کمی اکسیر جمع کنید و همچنین یک استراتیژی دفاعی خوب انتخاب کنید.

انتخاب مکان مناسب برای ساختمان ها

اگر کارت یکی از ساختمان هارا دارید، برای آنها جای مناسب پیدا کنید!

۱- جایی که نزدیک به مکان پیدا کردن نیروهای حریف نباشد

۲- نزدیک به برج ها دیگر نباشد (اگر خیلی نزدیک به برج های دیگر باشد حریف میتواند با یک توپ آتش به برج و ساختمان شما باهم خسارت وارد کند)

۳- بهتر است ساختمان هارا بین برج پادشاه و یک برج ملکه بگذارید.

ارتش اسکلت ها بهترین دوست شما

اگر کارت ارتش اسکلت ها Skeleton Army را دارید باید گفت شانس بردن شما در نبرد ها چند برابر است!  البته که انها در برابر تیرها و توپ های آتش دشمن بسیار حساس هستند اما برای دفاع عالی هستند مخصوصا اگر نیروی حریف غول giant باشد. گروه اسکلت ها به شدت جلوی نزدیک شدن نیروهای حریف به برج های شمارا میگیرد.

انتخاب کارت مناسب برای دفاع

این بسیار مهم است که شما یک کارت مناسب را برای دفاع انتخاب کنید! مثلا اگر غول giant به شما نزدیک شد بهترین انتخاب ارتش اسکلت ها Skeleton Army هست یا اگر حریف بچه اژدها baby dragon ازاد کرد باید از کارت ها مانند ارچر، گابلین های نیزه انداز استفاده کرد.

انتخاب کارت مناسب برای حمله

هیچوقت در این کار عجله نکنید! صبر کنید تا اکسیر زیاد شده و کارت های بیشتری ازاد شود، برای حمله کارت های مانند giant و pekka و… در سطح های پایین نیروهای خوبی هستند مخصوصا اگر با یک نیروی هوایی مانند بچه اژدها baby dragon یا گابلین های نیزه انداز آزاد شوند.