معرفی ربات Royal Bot تنها ربات کلش رویال

 

 

هنوزاز تولید بازی کلش رویال چیزی نمی گذرد که دنیای روباتها به این بازی هم وارد شده و کارهای شما را سریعتر انجام می دهد . بازی کلش رویال هم از این قائده مستثنا نیست . ربات کلش رویال یا Royal Bot اولین ربات برای بازی کلش رویال می باشد،یکی از محاسنی که رباتها دارند این است که باعث می شود شما بی وقفه داخل بازی باشید و وظایف شما مانند اتک و باز کردن جعبه ها را عهده دار می شود . در نهایت شما نصبت به رقبا و دوستان پیشرفت بیشتری می کنید .

robat 2

در ادامه برای شما لیستی آماده کرده ایم از کارهایی که این ربات برای شما انجام می دهد که شامل این موارد می گردد :

شما با استفاده از این ربات همیشه در بازی آنلاین هستید و حتی یک ثانیه از وقت شما برای جمع آوری کارتها و لول ها از دست نمی رود از محاسن دیگر این برنامه این است که به روی شبیه ساز memu  کار می کند و دلیل اینکار وارد کردن فشار کمتر به روی کامپیوتر شما بوده به نسبت برنامه Bluestacks می باشد در کل رویال بات برای انجام کارهای روتین مانند باز کردن جعبه ها و پر کردن دونات ها بد نیست .

royal-bot

کاستی های که باید فیکس شود

ربات کلش رویال مشکلات زیادی را دارد از جمله آنها این ربات  برای درست اتک دادن و استفاده از کارت ها همچنان راه زیادی در پیش دارد چون بازی به صورت زنده انجام می شود ربات فقط از کارت هایی که شما در برنامه مشخص کردید استفاده می کند و همه کارت ها را در یک لاین و از پشت تاور میریزد و بازی را شروع می کند و کنترلی بر روی اینکه حریف از چه کارت هایی استفاده می کند ندارد در کل هوش مصنوعی این ربات بسیار کم می باشد  البته طبق گفته سازندگان این ربات کلش رویال آپدیت کاملی فراهم شده که به زودی روی آن اعمال خواهد شد در کل به دلیل اینکه بازی به صورت زنده در حال انجام است کمی نسبت به ربات های کلش اف کلنز تفاوت خواهد داشت.

در کل و در هر حال حاضر برای انجام کارهای روز مره و در زمانی که به بازی و اینترنت دسترسی ندارید  بد نیستو می توان از آن استفاده کرد.