مودم ها و روتر های وای فای امروزه در بیشتر جاها مشاهده می شوند و اکثر افراد یکی از این مودم ها را در خانه یا محل کار دارند ،اما این مودم ها دارای برخی حفره های امنیتی هستند که می توانند امنیت مالکان آن ها را به مخاطره بیاندازند.کلید wps یا wps pin یک ویژگی در مودم های بیسیم است که کاربران را قادر می سازد تا با استفاده از یک کد ۸ رقمی به دستگاه مورد نظر متصل شوند و دیگر نیازی به وارد کردن رمز وای فای ندارند.

 

 

دانلود برنامه wps pin برنامه هک وای فای

از آنجایی که wps کد در مودم ها به صورت پیش فرض از سوی کارخانه سازنده روی دستگاه قرار داده می شود و مرتبط با مک آدرس دستگاه است ،برخی از برنامه ها قادرند این کد را پیش بینی نمایند و این کد را به نمایش بگذارند.
برنامه wps pin یکی از این برنامه است که شما را قادر به مشاهده این کد می نماید. پس از نصب برنامه می توانید روی یک شبکه موجود کلیک نمایید تا برنامه کد را به شما نشان دهد ، پس از آن میتوانید کد را در قسمت wps pin موبایل یا کامپیوتر خود وارد کنید و به مودم متصل شوید.
تذکر :این برنامه یک برنامه آموزشی برای نشان دادن این حفره در مودم ها است و خسارات استفاده نادرست از آن بر عهده خود کاربر است.

دانلو برنامه wpspin