بهترین نقشه های سال 2016

 نقشه های بازی

بهترین نقشه های سال 2016

در این مطلب می خواهیم بهترین نقشه های سال 2016 که تنها تقریبا دو هفته از آن گذشته و کاربران با استفاده از آن نتایج خوبی گرفته اند را برای شما معرفی کنیم ، این نقشه ها از تاون هال شش تا تاون هال یازده را شامل می شود و البته برای تاون هال شش نقشه های زیادی می باشد و خب کاربران این تاون هال تازه شروع کرده اند ، باید بیشتر نحوه دفاع کردن و بازی کردن را آموزش ببینند که از مطالب قبل ما می توانند استفاده کنند همچنین چون این تاون هال هم زود آپدیت می شود و به تاون هال های بعدی ارتقا پیدا می کند . در ادامه مطلب برای شما بهترین نقشه های در حال حاضر 2016 را آورده ایم ....

 

هر دهکده شامل دو نقشه می شود ، یکی برای نقشه عادی اش و دیگری برای کلن وار که ما سعی کرده ایم از هر دو موقعیت برای شما آنرا نمایش دهیم تا مطابق سلیقه خودتان دهکده تان را بچینید . ( به غیر از نقشه برای تاون هال شش که نقشه کلن وار ندارد) وقتی هم که نقشه خود را طراحی کردید باید به فکر حملات و نحوه اتک زدن باشید که استراتژی های مختلف در قسمت استراتژی ها برای شما معرفی شده است.


بهترین نقشه های سال 2016 کلش آف کلنز


بهترین نقشه برای تاون هال 6

نوع نقشه : Farming

نام نقشه : Hellcat

طراح : Ash

ویژگی ها : منابع در جاهای مختلف هستند - اتصالات T شکل نقشه برای مقابله با والبریکر - یک شیلد  30% با این طرح به راحتی بدست می آورید.

از آنجا که این نقشه قدیمی است، شما می توانید قرار دهید کالکتور اکسیر بین آزمایشگاه و مورتار همراه با ایردیفنس جدید.

 

بهترین نقشه برای تاون هال 7

نوع نقشه : Farming

نام نقشه : Unnammed

طراح : Unknown

ویژگی ها : ذخیره سازها در قسمت های جداگانه هستند و تله ها به خوبی قرار داده شده اند و مورتارها بخوبی پوشش داد و ایرسویپر ها هم بخوبی محافظت می کنند و پوشش داده اند.

نوع نقشه : Defense/Clan Wars

نام نقشه : Dovahkiin

طراح : rhymquimghyf

ویژگی ها : نقشه ای ضد دراگون ، تعداد حمله کننده های دراگون مهم نیست چرا که قبل از رسیدن به مرکز دهکده ، متفرق می شوند و به اطراف دهکده می روند ! و دور می زنند.

 

بهترین نقشه برای تاون هال 8

نوع نقشه : Farming

نام نقشه : Unnammed

طراح : Ash

ویژگی ها : اتصالات خوب T شکل برای مقابله با والبریکر ، مقابله با جاینت ، محافظت در برابر حملات بارچ و ضد اژدها و ...

نوع نقشه : Defense/Clan Wars

نام نقشه : The Fates
طراح : Eric87

ویژگی ها : بصورت نامتقارن ، پوشش خوب کلن کسل ،پوشش خوب بربرین کینگ ، فضاهای خالی با بمب پر شده اند.

 

بهترین نقشه برای تاون هال 9

نوع نقشه : Farming

نام نقشه : Hybercube

طراح : Ash

ویژگی ها : محافظت خوب از دارک اکسیر ، نقشه ای ضد جاینت و هوگ رایدر و ضد حملات بارچ و نقشه ای مکعبی شکل.

نوع نقشه : Defense/Clan Wars

نام نقشه : Triton
طراح : TheJ

ویژگی ها : ضد استراتژی های GoLaLoon ; GoHogs ; GoWiPi.

 

بهترین نقشه برای تاون هال 10

نوع نقشه : Farming

نام نقشه : Hypercube X

طراح : Ash

ویژگی ها : ضد طلسم زلزله و طلسم پرش ، ضد جاینت -بالن ، هوگ رایدر ، ضد گولم همراه با طلسم پرش،همراه با 275 دیوار ، ضد آرچر کویین و استراتژی سوپرکویین .

نوع نقشه : Defense/Clan Wars

نام نقشه : Eye of the Tiger
طراح : Ash

ویژگی ها : به سختی می توان آنرا دوستاره کرد و ضد طسم پرش و زلزله است و همچنین ضد گولم و استراتژی های آن.

 

بهترین نقشه برای تاون هال 11

 

نوع نقشه : Farming

نام نقشه : .........

طراح : .......

ویژگی ها : نقشه های بسیاری وجود دارد ولی با توجه به جدید بودن آن هنوز نمی توان درست نتیجه گیری کرد که چه نقشه ای مناسب فارمینگ است و با توجه به اینکه ممکن است در آینده هم تغییر تحولاتی هم در نحوه لوت ها پدید آید ، بنابراین فعلا این انتخاب را به خوانندگان سایت می سپاریم و شما می تونید نقشه مناسب که نتیجه ای خوب هم گرفته اید را در سایت PicoFile.Com آپلود کرده و لینک آنرا در قسمت نظرات سایت بگذارید.

 

نوع نقشه : Clan Wars / Trophy Pushing

نام نقشه : DayBreaker

طراح : Ash

ویژگی ها : ضد استراتژی های دو ستاره ، ضد حملات گولم و حملات قیفی شکل ، توپخانه عقاب دست نیافتنی است و به خاطر محل جایگیری خوب تخریب نمی شود ، در مقابل حملات با گولم و لاوا هوند قیفی شکل ، خوب و هوشمندانه عمل می کند و پوشش می دهد ، ملکه کماندار هم به راحتی نمی تواند برای خودش قدم بزند و ساختمان ها را هدف قرار دهد.

 

هر چند هنوز هم نقشه های بسیاری از کلش آف کلنز هست و من دیده ام که خیلی خوب هستند اما سعی کردم که بهترین ها را برای شما بیاورم و اگر شما هم طرحی دیده اید که فکر می کنید جایش اینجا خالی است در قسمت نظرات لینکش را برایمان ارسال کنید و یا می توانید در مورد آن در انجمن مطرح کنید و مزایای نقشه خودتان را برایمان تشریح کنید و در مورد آن صحبت کنید !http://saedsaed.rozblog.com