مسابقه تورنومنت والکایری !

مسابقه تورنومنت والکایری !برنده فینال تورنومنت والکایری را حدس بزنید و 2500 جم هدیه بگیرید !

مرحله نیمه نهایی

رقابت بین طلسم شفادهنده و رعد و برق

 

با قدرت گرفتن والکایری در ورژن جدید کلش آف کلنز ، بر روی والکایری همراه با طلسم های مختلف آزمایشی انجام داده ایم که شما در این سری فیلم ها خواهید دید که با چه طلسمی ، والکایری عملکرد بهتری دارد که در نوع خودش هم یک استراتژی منحصر بفردی محسوب می شود ! که شما می توانید در حمله هایتان به دهکده ها ، آنرا به کار بگیرید . برای دیدن این تورنومنت زیبا از والکایری به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

برای این تورنومنت از 30 عدد والکایری ماکسیمم و همچنین در کلن کسل هم 4 عدد دیگر از آن به همراه قهرمانانمان (آرچرکویین و بربرین کینگ) استفاده شده است . برای امروز هم مسابقه بین والکایری و طلسم پرش و والکایری به همراه طلسم زلزله را در نظر گرفته ایم .

 

Jump Spell & Earthquake Spell

>>>Download<<<

--------------------------------------------------------------------------

خوب در قسمت قبل مشاهده کردید که مسابقه بین والکایری همراه با طلسم پرش و زلزله برگزار شد و طلسم پرش توانست عملکرد بهتری داشته باشد و به مرحله بعد راه پیدا کرد ، اما حالا در این قسمت رقابت بین والکایری با طلسم خشم در برابر طلسم سرعت را مشاهده خواهیم کرد ! طلسم خشم تا اینجا طرفداران زیادی دارد و اکثرا امید زیادی به آن دارند و باید ببینیم آیا قادر خواهد بود در این رقابت در برابر طلسم سرعت به پیروزی برسد و یا طرفداران خود را ناامید خواهد کرد ! با هم مشاهده می کنیم ...

Haste Spell & Rage Spell

>>>Download<<<

--------------------------------------------------------------------------

طلسم خشم با تمام طرفدارانش و خیلی غیر منتظرانه حذف شد و پیشبینی ها را کمی سخت کرد و تمام حساب و کتابها را به هم ریخت ! و هیچ طلسمی درحاشیه امن نیست ! مثل مسابقه فوتبال ! نقشه های دهکده ها کاملا اتفاقی است و شاید برای طلسمی آسان باشد و برای طلسمی سخت که اگه اینطوری نبود به راحتی میشد طلسم برنده را تشخیص داد ! حالا نوبت به مسابقه بین طلسم شفا دهنده و طلسم انجماد است که باید دید طلسم شفا دهنده که امید های زیادی به آن است برنده می شود یا مثل طلسم خشم حذف می شود ! با هم این مسابقه را در زیر مشاهده می کنیم :

Healing Spell & Freeze Spell

>>>Download<<<

--------------------------------------------------------------------------

در قسمت گذشته دیدیم که طلسم سلامتی پیروز شد و طرفدارانش را نا امید نکرد و البته هنوز برای تصمیم گیری زود است که اونو قهرمان فینال بدونیم و هنوز راه زیادی در پبش دارد و امروز نوبت مسابقه بین طلسم سم و طلسم رعد و برق است ! باید ببینیم که برنده این مسابقه کدام طلسم است و به مرحله بعد راه پیدا خواهد کرد ! با هم این رقابت را مشاهده می کنیم :

Lightning Spell & Poison Spell

>>>Download<<<

 ======== مرحله نیمه نهایی ========

خب تا به اینجای کار نتایج نیمه نهایی تورنومنت را ملاحظه می کنید که طلسم های پرشJump - سرعت Haste - شفا دهنده Healing - رعد و برق Lightning به مرحله بعد راه پیدا کردند و کم کم مسابقه بین این طلسم ها حساس تر می شود و باید دید بالاخره کدام طلسم برنده نهایی می شود - برای شرکت در مسابقه فقط نام یک طلسم را باید بنویسید و از نوشتن چندین طلسم خودداری کنید !

امروز برایتان مسابقه ای دیگر از رقابت بین طلسم پرشJump و سرعت Haste را می گذاریم که یک طرف فینال را مشخص می کند ! طلسم پرش و سرعت در مرحله قبل به خوبی حریفان خود را حذف کردند ، مخصوصا طلسم سرعت که در عین ناباوری طلسم قدرتمند خشم را حذف کرد ! چیزی قابل پیشبینی نیست و فقط باید منتظر ماند !

رقابت بین طلسم پرشJump و سرعت Haste

>>>Download<<<

طلسم پرش به فینال رسید و طلسم سرعت باید برای مقام دومی با برنده طلسم شفا دهنده و طلسم رعد برق مبارزه کند و حالا کم کم داریم به قدرت برتر طلسم ها می رسیم ، در فیلم زیر مسابقه بین طلسم شفادهنده و طلسم رعد و برق را می بینیم

 

رقابت بین طلسم رعدوبرق  Lightning Spell و طلسم شفا دهنده Healing Spell

 

.

.

.

.

.

.

ادامه دارد!

 

در روزهای آینده شاهد حملات والکایری با طلسم های دیگر خواهیم بود ...

>>> به نظر شما برنده فینال کیست ؟ <<<

به سه نفر که برنده فینال را حدس بزند 2500 جم به قید قرعه ، اهدا خواهد شد!

برای شرکت در مسابقه : در قسمت نظرات فقط طلسم مورد نظر را بنویسید و جم هدیه بگیرید !

نوشتن مشخصات دقیق شما در قسمت نظرات از جمله ایمیل و نام نام خانوادگی بصورت صحیح الزامی است و مشخصات ثبت شده فقط برنده مسابقه شناخته می شود. 

 

نکته مهم :

ننوشتن ایمیل و نام نام خانوادگی باعث حذف شما از مسابقه می شود !

شما فقط یکبار مجاز به شرکت در مسابقه هستید و در صورت مشخص شدن اینکه فردی دو بار شرکت کرده است ، از مسابقه حذف خواهد شد .

 

برنده مسابقه عید سعید فطر اعلام می گردد


http://saedsaed.rozblog.com

 

ttp://saedsaed.rozblog.com