محدوده طلسم و تأثیر آن

محدوده طلسم و تأثیر آن

 طلسم ها - Spell

محدوده طلسم و تأثیر آن

مطالب بسیاری در مورد اینکه طلسم ها چگونه کار می کنند و ترکیب بهترین استفاده از آنها به چه صورت است و چه زمانی باید از آن استفاده کرد را خوانده اید و فکر می کنید  که دیگر نیازی به توضیحات بیشتر  و تکراری در این باره نیست ! ولی با اضافه شدن طلسم های جدید نیاز به توضیحات بیشتر در مورد طلسم ها را الزامی دیدم و در ادامه مطلب ، می توانید این توضیحات که در مورد محدوده تاثیر گذار طلسم ها است را بخوانید.

 

یکی از مواردی که در مورد طلسم ها می توان گفت ، استفاده صحیح از آن در وار است که این راهنما به شما محدوده تاثیر گذار طلسم ها را به شما آموزش می دهد که بتوانید بهتر و موثرتر از آن استفاده نمایید و هدف اصلی این است که بتوانید بیشترین استفاده از طلسم را برای مثلا دو ساختمان دفاعی به کار برد .

محدوده طلسم

Spell هایی اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرند می تواند بسیار موثرتر باشند - اما برخی از آنها حتی بیشتر موثرتر باشند و از قدرت آن دو برابر استفاده کنید:

+ استفاده از طلسم پرش برای لایه های متعدد دیوار.

+ تخریب دیوارهای بیشتر با استفاده از طلسم زلزله.

+ از کار انداختن دو اینفرنو به جای یک اینفرنو توسط طلسم انجماد.

تمرکز ما بر روی این سه طلسم است تا به شما یاد بدهیم که چگونه موثرتر از آن استفاده کنیم و از قدرت فوقالعاده آنها بیشتر بهره ببریم و من زیاد دیده ام که اکثرا از این طلسم ها استفاده صحیحی نمی شود و به اشتباه و یا غیر موثر از آن استفاده می شود.

قدرت بیشتر طلسم انجماد

طلسم انجماد شعاع 3.5 کاشی را پوشش می دهد. یعنی 7 کاشی را در یک ردیف پوشش می دهد و هنگام حملات باید این نکته را به خاطر داشته باشید ، به خصوص اینکه بیشتر موارد در نقشه ها ، برج اینفرنو در کنار تاون هال قرار دارد.

این یعنی اینکه شما می توانید با یک طلسم انجماد ، هر دو برج اینفرنو را از کار بیاندازید.

طلسم پرش پرش پرش !

طلسم پرش دارای شعاع 3.5 کاشی است و به معنی اینکه شما قادر خواهید بود به بیش از دو لایه از دیوار پرش را انجام دهید زمانی که حداکثر 5 کاشی در بین دیوارها وجود دارد.

البته من شنیده ام که حتی با 6 کاشی هم از این طلسم پرش استفاده شده است که بنظرم استفاده از آن با توجه به اینکه استرس در بازی است ، ممکن است استفاده درست از آن نشود و باعث خراب کردن و از بین رفتن طلسم شود و نتوان استفاده صحیح از آن کرد.

طلسم زلزله

طلسم زلزله نیز دارای شعاع 4 کاشی می باشد به این معنا که شما می توانید 8 ردیف کاشی را در کل تخریب کنید.

دقت داشته باشید که این 8 کاشی فقط در یک مسیر مستقیم تخریب می شوند که شما آن طلسم را رها کرده اید و بقیه دیوار ها فقط ضعیف تر می شوند.

نتیجه گیری

امیدوارم که این راهنما به شما کمک کرده باشد که در کلن وار حملات خود را دقیق تر انجام داده ، مخصوصا استفاده از طلسم انجماد در برابر اینفرنو ها که ساختمان دفاعی پر قدرتی می باشند و بتواند آنها را با یک طلسم انجماد از کار بیاندازید.Www.ClashOfClansGame.IR