طلسم Clone

طلسم Clone

 طلسم کلون Clone Spell

طلسم Clone

یک طلسم جدید معرفی شد!

طلسم جدید"کلون" که با اکسیر بنفش ساخته می شود و وقتی آنرا روی یک سرباز بیاندازید , چند سرباز همانند آن چند لحظه ظاهر میشوند و حمله میکنند ولی زود محو میشوند ! طلسم کلون فقط برای تاون هال 10 و 11 در دسترس است ، این اسپل دایره ای تولید میکند که نیروهایی که به آن وارد می شوند کپی شده و دوبرابر خواهند شد! که همراه با محدودیت زمانی است نیروهای کپی شده دقیقا مثل نیروهای اصلی هستند با این تفاوت که آبی و روح مانند هستند و طول عمر محدودی دارند.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب آمده است ...

 

clone spell

 

طلسم کلون چهار لول دارد که لول 4 آن ، 44000 اکسیر برای ساخته شدن نیاز دارد برای ساخت این طلسم ، نیازی به آپگرید کردن اسپل فکتوری نیست و در همان اسپل فکتوری لول 5 اضافه خواهد شد.  این طلسم 4 سطح دارد که در هر سطح به ترتیب به اندازه فضای جای گیری 20 و 25 و 30 و 35 سرباز تولید می کند.برای مثال در سطح 1 ، پنج ویزارد تولید می کند همچنین بیاد داشته باشید این اسپل دقیقا هرچه در آن وارد شود را کپی نمی کند ، بلکه مثلا فقط یک جاینت در آن وارد شود شروع به کپی میکند تا ظرفیت (20 تا 35 عدد) تکمیل شود.


لول مکس این طلسم مدت 7 ثانیه دوام دارد و از هر سرباز 8 سرباز دیگر ظاهر می شود ! سرباز هایی که با این طلسم ظاهر می شوند پس از دریافت کمترین صدمه میمیرند! آپدیت این طلسم بدین صورت است که در تاون هال 10 تا سطح 2 و بقیه در تاون 11 قابل ارتقا می باشد.

طلسم کلون

طلسم کلون روی همه سرباز ها به جز قهرمانان (بربرین کینگ و آرچر کویین و گرند واردن) اثر میکند و 4 فضا در اسپل فکتوری اشغال می کند! یعنی به اندازه 2 عددطلسم معمولی.


 

فیلمی از نحوه عملکرد این طلسم ببینید :

با استفاده از اپلیکیشن «بارکد اسکنر»، ویدیو را روی موبایلتان مشاهده کنید.

 

در ویدیو مشاهده می کنید که ظرفیت مشخصی از نیروها که در مدت مشخص از آن عبور میکنند 2برابر خواهند شد. مثلا در سطح یک این طلسم، ظرفیت 20 نیرو ، مثلا یک دراگون یا پنج عدد ویزارد یا چهار عدد جاینت یا ... و نیروهایی که پس از پرشدن ظرفیت تولید 2برابری وارد محدوده اسپل شوند دیگر 2برابر نخواهند شد.

http://saedsaed.rozblog.com