نقشه MEGACube نهایت حفاظت از دارک اکسیر !

نقشه MEGACube نهایت حفاظت از دارک اکسیر !

نقشه MEGACube نهایت حفاظت از دارک اکسیر !

پس از مدتها شما منتظر یک نقشه خوب برای حفاظت از منابع خود بودید؟ مخصوصا منبع دارک اکسیر ! خب امروز یک نقشه مناسب برای تاون هال 8 برایتان گذاشته ایم و بررسی کرده ایم این نقشه MEGACube نام دارد که توسط کلشری بنام jam2 طراحی شده است که حملات را به آسانی دفع می کند و حتی در برابر تان هال های 9 نیز توانسته است مقاومت کند و تنها در در این هفته دو بار نابود شده است ، این نقشه با نهایت قدرت از منبع دارک اکسیر شما محافظت می کند ، جهت آشنایی بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...

 

نکته:

این نقشه در دو حالت چیده شده است که در یک نقشه مورتار در وسط نقشه است و یک تصویر دیگر ایردیفنس در وسط قرار دارد که به اختیار می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید. در صورتی که حملات زمینی به شما بیشتر است از مورتار در وسط استفاده کنید و در صورتی که حملات به شما بیشتر هوایی هست از ایر دیفنس در وسط نقشه استفاده کنید.

ویژگی های نقشه MEGACube برای تاون هال هشت 

 

ضد آرچر کویین 

همانطور که در شکل می بینید آرچر کویین با توجه به فاصله آن با منبع دارک اکسیر ، به آن نمی تواند از خارج نقشه به آن شلیک کند و در اطراف مرکز دهکده می چرخد تا اینکه کشته شود و یا وقت تمام شود !

 

توجه: محدوده حمله آرچر کویین 5 فضا می باشد.

 

ضد جاینت و هوگ رایدر  

با توجه به اینکه این دو عنصر فقط دفاعیات را مورد حمله قرار می دهند پس هیچگاه به سمت مرکز حرکت نمی کنند و همانطور دور می چرخند و مورد اصابت قرار گیرند و قدرت شان کم شده و تاثیر آنچنانی نخواهند گذاشت برای حرکت به سمت مرکز روستای ما.

همانطورکه می دانیم جاینت و هوگ رایدر فقط به دفاعیات حمله می کنند و به منابع ما تا زمانی که تمام دفاعیات ما نابود نشده باشد ، آسیبی نخواهند رساند و مانند تصویر همانطور دور می چرخند و دچار تله و بمب و ساختمان های دفاعی قرار می گیرند تا نابود شوند و همچنین راه را نمی توانند برای دیگر نیروهای دشمن هموار کنند که به سمت مرکز حرکت کنند.

با قرار دادن تله ها ، اگر جاینت ها از هر نقطه از نقشه وارد شوند ، همگی آنها هنگام نابودی تجهیزات دفاعی بصورت صد در صد دچار تله ها شده و به آسمان پرواز خواهند کرد ، همچنین بربر شاه و هوگ ریدر ها هم دچار همین مخمصه خواهند شد و گردشی در نقشه حرکت خواهند کرد و اثر گذاریشان کم می شود و به سمت مرکز نمی توانند بروند.

 

ضد حملات بارچ Barch  

ویزارد تاور ها و مورتارها به خوبی دفاع خواهند کرد و پوشش دهی آنها و حفاظت از منابع بسیار خوب است و هنگام شلیک آرچر و  و در حملات بربر ، به خوبی زیر هدف قرار می گیرند و اثر گذاری آنها کم خواهد شد و در همان بیرون دهکده دشمن را نابود می کنند و برای حریف سخت است که بتواند 50 درصد دهکده را تخریب کنند و شما می توانید با تخریب ساختمانهای دفاعی توسط دشمن ، شیلد بدست آورید و از منابع خود بیشتر محافظت کنید و آنها را هم حفظ و جمع آوری نمایید.

 

ضد حملات دراگون 

از آنجا که دراگون یکی از قوی ترین نیروهای در تاون هال 8 است، همه ایردیفنس ها به خوبی در یک مثلث متساوی الاضلاع نزدیک در هسته قرار داده شده است البته بازیکنان حرفه ای می توانند با استراتژی دراگون سه ستاره از شما بگیرند ، البته باید برای حمله با دراگون هم برنامه ریزی کرد و کمترکسی با دراگون حمله خواهد کرد و یا بتواند در 30 ثانیه به سرعت تصمیم گیری کند که دهکده را کاملا بتواند نابود کند و منابع شما را غارت کند.

در حالی که دراگون ها از خط اول دهکده گذشتند ، بر روی منابع ما قفل می شوند و مشغول حمله به منابع ما می شوند در حالی که ایردیفنس های ما و همچنین آرچر تاورهای ما به خوبی آنها را زیر آتش قرار می دهند ( توجه داشته باشید که هدف حفظ منبع دارک اکسیر است)

 

ضد حملات ویزارد 

حملات با ویزارد ، استراتژی جدیدی است که کاربران جدیدا بکار می برند و همانطور که می بینید ویزارد ها فقط می توانند ساختمان های بیرونی و بی مصرف ما را هدف قرار دهند و به اطراف منحرف می شوند و زیر آتش ساختمان های دفاعی ما قرار می گیرند و تا 3 فضای نزدیک خود را می توانند هدف قرار دهند و بعد از آن به سمت نزدیکترین فضا حرکت می کنند که باعث منحرف شدن می شوند و به سمت مرکز نمی توانند حرکت کنند.

این حملات باعث سخت تر شدن حملات قیفی شکل با جاینت هم می شود.

 

ویژگی های دیگر این نقشه :

+ برای فریب نیروهای قلعه و یا کشتن آن به علت موقعیت مناسب قلعه ، نیروهای زیاد و وقت زیادی از حریف خواهد گرفت که یک مزیت به حساب می آید.

+ یک شیلد 12 ساعته در صورت حمله به راحتی بدست میآید ولی برای تمام مهاجمین خیلی سخت است که بتوانند یک پیروزی با 50 درصد را بدست آورند.

+ جایگذاری عالی تله ها در دهکده.

+ ایزوله بودن تان هال که تقریبا 20 درصد منابع داخل آن است مخصوصا دارک اکسیر هایمان ، که خودش یک منبع چهارم  ذخیره ساز عمل می کند و مزیتی است برای حفظ قسمتی از منبع دارک اکسیر مان.

+ برای مهاجم حدس زدن محل تله ها یمان بسیار دشوار است.

 

گزارش دفاعی

در زیر هم گزارشی از حملات با استراتژی های مختلف را به این نقشه می بینیم.

این نقشه ، یک نقشه پرقدرت برای حفظ منبع اکسیر سیاه می باشد که اگر می خواهید اکسیر سیاه جمع آوری کنید ، حتما از آن استفاده کنید و در صورت استفاده نظرتان را هم بنویسید و در صورتی که پیشنهادی برای بهتر شدن آن دارید برای ما در قسمت نظرات بنویسید !


http://saedsaed.rozblog.com