راهکارهای کوچ آسان از آرنای۶ به آرنای۷(قسمت سوم P.E.K.K.A Deck)

royal-arena-guide-Recovered-Recovered

در قسمت سوم معرفی دک برای رفتن به آرنای۷ امروز دکی که معروف به دک پکا می باشد را معرفی می کنیم. ممکن است این دک را زیاد دیده باشید که از سوی حریفانتان مورد استفاده قرار گیرد. به نوعی این دک از دک های متشکل از پکا هست که در آرنای۵ بسیار کارا می باشد.

کارت های تشکیل دهنده ی این دک عبارتند از:

  • پکا
  • اسپل اررو
  • بیبی دراگون
  • بربرها
  • ویزارد
  • گابلین نیزه دار
  • اسپل فایربال
  • بُمبر

Screenshot (506)

همانطور که از ترکیب کارت ها احتمالاً متوجه شده اید کار پکا نقش محوری در این دک دارد بدین دلیل که هم از هیتپوینت فوق العاده ای برخوردار بوده و هم هر ضربه ی پکا صدمه ی زیادی به نیروها و یا برج های حریف وارد می کند.

دی بین کارت های این دک ما سه کارت با حمله ی اسپلشی داریم کارت اول ویزارد که حملاتی عالی را در مقابل نیروهایی که دسته ای حمله می کنند حتی نیروهای هوایی همانند گوبلین هورد دارد و کارت دیگر ارزان امّا قوی این کارت بمبر هست که یکی از بهترین کارت ها برای مقابله و نابودی بربرها می باشد. سومین کارت اسپلشی این دِک بیبی دراگون هست که اگر از بک آپ خوبی برخوردار باشد تاثیر عالی در حمله خواهد داشت و در دفاع هم کاربردی می باشد.

اررو را برای نابودی یکجای حملات نیروهای ریز در هنگام دفاع در دک قرار داده ایم و گابلین را جهت انحراف نیروهای تهاجمی حریف و خریدن فرصت برای جمع شدن الکسیر. اسپل فایربال هم که چه در حمله و چه در دفاع یکی از بهترین کارت ها بوده و بدون شک از نحوه ی استفاده از آن آگاه هستید.

نحوه ی حمله بدین شکل هست که کافیست ابتدای کار پکا را از پشت برج خود رها کرده و به ترتیب نیروهایتان را از پشت آن راهی میدان نبرد کنید. از خوبی های این دک آنکه حالت های حمله ی متفاوتی را می توانید با این دک شکل دهید.

کارت بربر هم از بهترین نیروها برای جلوگیری از حمله ی کارت هایی همانند هوگ رایدر و پرنس می باشد که خوشبختانه آن را هم در دک خود داریم.

امیدواریم این تایپیک برایتان مفید بوده باشد.

 

توصیه می کنیم از مطالب زیر دیدن کنید:

راهکارهای کوچ آسان از آرنای۶ به آرنای۷(قسمت اول دِک Priho)

راهکارهای کوچ آسان از آرنای۶ به آرنای۷(قسمت دوم Air Deck)

http://saedsaed.rozblog.com/