جنرال – Generals 1-2 PC Game

| دانلود بازی  جإاب جنرال – Generals 1-2 برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دانلود نسخه کامل + کم حجم بازی Generals 1-2 |

| سال انتشار : ۲۰۰۳ |

| پچ ۱٫۰۸ + کرک بازی جنرال ۱ اضافه شد |

| پچ ۱٫۰۴ + کرک بازی جنرال ۲ اضافه شد |

این بازی بسیار زیبا است لطفا دانلود کنید

 

p

 

 

توضیحات بازی : جنرال یکی از محبوب ترین بازی های جهان می باشد که تاکنون ۵ نسخه از آن منتشر شده است، این بازی توانسته طی سال ها در زمینه استراتژیک فرمانروایی کند و تاکنون به عنوان یکی از بهترین بازی های تاریخ از آن نام برده شده است. سه گروه مختلف به نام های (USA/GLA/Chine) در بازی وجود دارد که هر کدام ویژگی و آیتم های مخصوص به خود را دارا می باشند. بازی به صورت آفلاین دارای دو بخش Single Player و Skirmish می باشد. در ابتدا بازی یک بیس خالی در اختیار شما قرار می گیرد و به وسیله جمع آوری پول باید یک بیس قدرتمند برای خود تشکیل داده و سپس نیرویی مجهر بوجود آورید و با دیگر گروه ها وارد نبرد شوید. Generals در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو EA Games طراحی شده است و کمپانی EA Games آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این بازی دارای گیم پلی و داستانی فوق العاده جذاب می باشد. پیشنهاد میکنیم این بازی زیبا را از دست ندهید…

 

 

 

000.3

 

1344940334_command-conquer-generals-bazikids-4

 

cncgenerals_r9800_1

 

maxresdefault (1)

 

maxresdefault (2)

 

maxresdefault

 


 

» توجه: تمام نسخه‌های فشرده شده بازی‌ها در پاکت گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب بازی‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب بازی، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی بازی را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی بازی به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای بازی اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم پاکت گیمز امیدوار است از این بازی فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه : همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع بازی‌ها و نسخه های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و نرم افزار های لازم برای نصب و اجرای بازی ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب بازی، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

System: PIII 800 or equivalent

RAM: 128 MB

Video Memory: 32 MB

Hard Drive Space: 1800 MB

 

برای نصب بازی از نرم افزار دیمون تولز استفاده کنید : دانلود دیمون تولز

 

» پسورد فایل: www.pocketgames.ir

» حجم تقریبی: 1.50 – 1.10 GB

 

آموزش نصب :

– پچ و کرک را دانلود کنید.

– ابتدا فایل نصبی موجود در پوشه پج را در محل بازی کپی و نصب کنید.

– فایل های موجود در پوشه کرک را در محل بازی کپی کنید.

 


# Generals 1 #

 

  دانلود قسمت ۱ : لینک مستقیم

  دانلود قسمت ۲ : لینک مستقیم

 

  دانلود پچ ۱٫۰۸ با لینک مستقیم (برای اجرای آنلاین بازی در گیم رنجر)

  دانلود کرک پچ ۱٫۰۸ با لینک مستقیم

 


# Generals 2 #

 

توجه: برای اجرای نسخه ۲ بازی باید نسخه ۱ را نصب داشته باشید.

 

  دانلود قسمت ۱ : لینک مستقیم

  دانلود قسمت ۲ : لینک مستقیم

 

  دانلود پچ ۱٫۰۴ با لینک مستقیم (برای اجرای آنلاین بازی در گیم رنجر)

  دانلود کرک پچ ۱٫۰۴ با لینک مستقیم

 

توجه: برای بازی به صورت آنلاین و شرکت در مسابقه باید نسخه کامل را دانلود کنید و نسخه فشرده شده فاقد این بخش می باشد.

 


# Generals 1-2 #

 

راهنمای اجرا : ابتدا فایل GENERALS -GENERALS Zh.exe را اجرا کنید و صبر کنید تا هر دو بازی به صورت کامل نصب گردد(البته در قسمت آدرس می توانید آدرس مورد نظر خود را انتخاب یا تایپ کنید) توجه داشته باشید که نصب بازی کمی طولانی است و این هم به دلیل روش فشرده سازی این فایل است، بعد از نصب کامل بازی، بازی قابل اجراست ولی زبان بازی چینی است برای انگلیسی کردن زبان بازی کافی است کل پوشه Data را در محل نصب بازی کپی کنید.

 

» پسورد فایل: www.pocketgames.ir

» حجم تقریبی: 382 MB

 

  دانلود بازی جنرال ۱-۲ : لینک مستقیم