برخورد رویال راهنمای استراتژی: نکاتی برای ساختمان عرشه، مدیریت طلا و اکسیر و جنگ برد (مبتدی)

 

 

برخورد رویال راهنمای استراتژی

00:00

02:29

 

سه شنبه، 2016/03/08 - 12:56 GAMES

توسط Cammy هاربیسونCAMMYWRITES c.harbison@idigitaltimes.com

اشتراک

ما را دنبال کنید

 دنبالidigitaltimes

مشترک شدن در خبرنامه ما

 

آدرس ایمیل را وارد کن

 اشتراک

اخبار مرتبط

برخورد رویال قفسه سینه سفارش هک: هنگامی که خود را در کنار جادویی، طلا و یا غول قفسه سینه قطره؟

برخورد رویال راهنمای قفسه سینه: چگونه می سوپر جادویی، طلا و تاج سینه برای سنگهای بیشتر، طلا و کارت

بهترین برخورد رویال عرشه: 3 عرشه برای برنده شدن عرصه 2، 3، 4 و فراتر از آن

هفته گذشته برخورد محبوب رویال اندروید و iOS بازی موبایل منتشر بین المللی است. اگر شما فقط شروع بازی بازی، شانس شما ممکن است احساس کمی نا امید شده توسط عدم وجود خود را برنده و مشکل در درک استراتژی بازی. پس از بازی خودمان را برای چند روز، ما در نهایت شروع به گرفتن گرفتن در چگونه برای ساخت یک طبقه خوب، بازی دفاعی مناسب و معقول و جرم، مدیریت طلا و اکسیر منابع ما و شروع به لگد زدن برخی از الاغ قرون وسطی است. اگر شما یک مبتدی به دنبال راهنمایی و استراتژی برای کمک به شما شروع به پیروزی جنگ، ما با هم این راهنمای قرار داده ام فقط برای شما. همانطور که ما همچنان به از طریق بازی پیشرفت، ما راهنماهای استراتژی برای عرصه های بعد، مدیریت منابع و ساختمان عرشه اضافه کنید. مطمئن باشید برای بررسی برای کسانی که به زودی.

 

NEW: برخورد رویال قفسه سینه سفارش: چگونه برای بررسی زمانی که طلا بعدی خود را، نقره ای، جادویی و یا غول قفسه سینه رها خواهد شد

 

همچنین مشاهده کنید: بهترین برخورد رویال عرشه: 3 عرشه برای برنده شدن عرصه 2، 3، 4 و فراتر از آن

 

برخورد رویال مبتدی راهنمای استراتژی: در ساختمان عرشه، مدیریت منابع و تهاجمی / بازی دفاعی

 برخورد رویال راهنمای استراتژی راهنمایی هک بهترین ترفندهای ساختمان عرشه عرصه 1 2 3 مبتدی بهترین انتشار کارت های شاهزاده iOS بازی آندروید اکسیر طلا بیشتر مدیریت منابع بازی

راه اندازی یک عرشه خوب نیاز به آشنا شدن با کارت و ارتقاء خود را به درستی.

ها Supercell

 

نکته # 1: برای ساخت عرشه خوب دریافت به دانستن کارت های خود را - آشنا شدن با کارت های خود را یکی از مهم ترین بخش های ساخت و ساز عرشه خوب است. توجه به اکسیر چقدر هزینه هر کارت و آسیب آنها می توانید انجام دهید. همچنین، آنها را امتحان کنید در ترکیب با کارت های دیگر است که برای دیدن بهترین با هم کار کنند. به عنوان مثال، که من پیدا کردم غول و تفنگ دار کار به سادگی به عنوان یک تیم. در ادامه شما را با این نوع آسیب کارت های مختلف می توانید انجام دهید آشنا شوند، حملات آنها می تواند تحمل و combos کارت است که کار، بهتر عرشه خود را خواهد بود.

 

نکته # 2: را کوچک تغییرات به عرشه و تجزیه و تحلیل نتایج - این واقعا با نوک زودتر می رود، اما به شکل از بهترین کارت های که با هم کار شما باید تغییرات بسیار کوچک به عرشه خود را. شما می توانید تجارت یک یا دو کارت و بازی چند جنگ و ببینید که چگونه شما تأثیر داشته است. اگر شما به شدت هر نبرد تغییر عرشه خود را، آن را خیلی دشوار می شود تا ببینید که چه کار می کند و چه چیزی نیست.

 

نکته # 3: عرشه خوب و نامتعادل - شما ممکن است وسوسه برای پر کردن عرشه خود را با چیزی جز hitters سنگین، اما آسیب بیشتر کارت می کند، بیشتر اکسیر هزینه آن به آن اعزام. اگر شما عرشه خود را با کارت های که اغلب 4 یا 5 اکسیر پر کنید، شما قادر نخواهد بود به حرکت در خارج به عنوان به سرعت و یا به عنوان اغلب به. برخی از کارت های سبک تر مانند کمانداران و اجنه واقعا در دستی به عنوان عقب یو پی اس می آیند و آنها به سرعت حرکت پس قطعا تعادل عرشه خود را با هر دو کارت های سبک و سنگین. شما می توانید مقدار متوسط ​​اکسیر هزینه عرشه خود را با ضربه زدن بر روی عرشه و به دنبال در آمار اکسیر متوسط ​​ذکر شده در بنفش تیک بزنید. بهتر است برای حفظ این تعداد بین 3.5-4.5 به متعادل باقی می ماند.

 

نکته شماره 4: اگر دست اول شما برخورد در حال ضعیف است، بازی دفاعی - دست خود را از کارت به طور تصادفی برخورد بنابراین شما هیچ چاره ای که کارت پایان دادن به در صف اولیه خود را. اگر شما پیدا کردن صف خود را بسیار ضعیف است و شامل کارت های بیشتر سبک، مانع و اجازه دهید حمله حریف خود را برای اولین بار. به این ترتیب شما نه تنها ساخت تا اکسیر بیشتر، شما همچنین می توانید ببینید که برج او / او که بعد از و به درستی می تواند آن دفاع کند. اگر هر یک از نیروهای نظامی خود را برای زنده ماندن که نبرد اولیه آنها می شود کاملا در موقعیت حمایت از یک حمله تهاجمی هنگامی که شما به برخی از کارت های قوی تر در دست خود.

 

 برخورد منطقه کشتن استراتژی نبرد رویال

منطقه کشتن یکی از بهترین مکان ها برای استفاده از زمانی که شما در حال دفاع در برابر حمله است.

iDigitalTimes

 

نکته شماره 5: با استفاده از کشتار منطقه - دیگر من بازی بیشتر متوجه شدم دفاع خوب می تواند شما را باعث شکستن و یا شما. یک استراتژی دفاعی خوب برای مبتدیان است که به عمل با استفاده از منطقه کشتن. منطقه کشتن است که اساسا منطقه میانی در کنار خود از این زمینه است. هنگامی که شما مهاجمان در آینده شما، آنها را در پل برآورده نمی کنند، به جای آن، دست نگه دارند برای چند ثانیه، و سپس کف دست زدن برخی اجنه و یا هر کارت دیگر شما را انتخاب کنید (ترجیحا نیروهای سریعتر)، در مرکز کشتن خود را منطقه. این ترین مهاجمان از برج آنها را برای رهبری منحرف. همچنان که به سمت نیروهای نظامی خود را در منطقه کشتن می آیند، آنها هستند که توسط فلش ​​و توپ توپ از برج بدتر میشه. این کمک خواهد کرد تا به سرعت تضعیف مهاجم و جلوگیری از حمله از این اتفاق، یا تضعیف تاثیر آن است.

 

نکته # 6: مدیریت منابع اکسیر با نگه داشتن برگشت - یک اشتباه من ساخته شده زیادی که برای اولین بار از بازی بازی که قرار بود خیلی به شدت و پرتاب هر کسی در یک حمله من می توانم. این استراتژی کار می کند و همچنین در مورد تلاش برای از طریق یک ماراتن با حداکثر سرعت دویدن. در طول جنگ در هر ثانیه شما یک نقطه از اکسیر ساخته شده است تا دریافت کنید. اگر شما در حال برنامه ریزی یک حمله، آن را معمولا خوب صبر کنید تا شما ذخیره شده تا اکسیر اندازه کافی برای استقرار یک زن و شوهر از کارت های در ترکیب است. به عنوان مثال، همه ما می دانیم که چگونه قدرتمند غول است، اما مطمئن شوید که او دارای یک نسخه پشتیبان تهیه نیروها باعث می شود غول آخرین طولانی تر و مقابله آسیب بیشتر. شما ممکن است وسوسه به پرتاب سه یا چهار کارت در یک حمله، اما بهتر است به مانع و ببینید که چه دسته کوچک موسیقی جاز خود را می کند برای اولین بار. با استقرار هر کارت شما بر روی یک هدف دارند شما خودتان هیچ اکسیر ترک برای دفاع در برابر حملات حریف خود را خواهد راه خود را ارسال. در حالی که ممکن را شبیه شما برنده شدن در اول، اگر شما دفاع از خود را نادیده بگیرد، شما در نهایت از دست بدهند.

 

نکته # 7: مدیریت طلا خود را عالمانه بودن انتخاب کننده در مورد ارتقا - این در ابتدا برای ارتقاء هر کارت احتمالا شما می توانید بسیار وسوسه انگیز است، اما این به مراتب موثر تر به انتخاب کننده در مورد ارتقاء خود را. به طور کلی، من می خواهم به ارتقاء کارت عمدتا مشترک چوب از آنجایی که آنها ارزان تر هستند. همچنین، تنها با استفاده از طلا خود را برای ارتقاء کارت شما می دانید شما استفاده و می خواهم. کمدهای رایگان به شما در فواصل منظم داده شده و شما یک قفسه سینه زمانی که شما برنده یک نبرد، بنابراین شما قادر به ارتقاء کارت های دیگر در طول راه از ویژگی های شما در آن سینه دریافت خواهد بود. طلا واقعا سخت به آمده در این بازی، پس مراقب باشید در مورد چگونه شما آن را صرف یک تفاوت برای عرشه خود را و تعدادی از جنگ شما برنده را بودن است.