اموزش فوت و فن های کلش اف کلنز

 

آموزش نیرو در Clash of Clans احتمالا یکی از مکرر ترین کارهایی است که شما انجام می دهید، علاوه بر ضربه زدن دکمه «Next» نیز می باشد. در این پست، من می خواهم به شما چند تکنیک را نشان دهم که نه تنها کمک به آموزش نیروهای نظامی را سریعتر می کند، بلکه همچنین کمک می کند تا اهداف خود را در خدمت اهداف خود قرار دهید. با بازنگری اخیر آموزش ارتش، ما فرصت هایی بسیار ارزشمند و جدیدی داریم که می خواهم به شما نشان دهم.

1) 2 ارتش کامل آماده است

 

یک ویژگی عالی این است که شما می توانید 2 ارتش کامل ذخیره کنید. شما همیشه مبلغ فضای مسکونی که در اردوهای ارتش خود در داخل صفحه آموزش وجود دارد، دقیقا دو برابر خواهد شد.

 

بهترین بخش این است که همه این نیروها آموزش دیده اند. اگر شما Town Hall 11 هستید و 240 فضای مسکونی در اردوگاه ارتش دارید، می توانید نیروهای نظامی را برای 480 فضای مسکونی آموزش دهید.

 

آنها فورا در اسرع وقت به فضای باز اردوگاه شما دسترسی دارند

training multiple armies in clash of clans

در اینجا می توانید ببینید که من 2 ارتش کامل (جدا شده توسط یک علامت) که آموزش دیده اند.

available troops clash of clans

این چک سبز به این معنی است که آموزش کامل است و سربازان در دسترس هستند، به محض اینکه من در اردوگاه اردوگاه های خود در فضای باز استفاده می کنم - اگر اکنون از 250 فضای اساسی نیروهای نظامی استفاده می شود، دوباره بیا

 

این بدان معنی است که شما می توانید دو بار حمله درست بعد از یکدیگر انجام دهید. ناکامی این موضوع این است که شما نیاز به بازسازی قهرمان خود و جوایز اهدای سربازان خود دارید تا قلعه قبیله خود را پر کنید.

 

این بسیار ارزان تر از جویدن یک ارتش کامل است، اما هنوز تا حدودی گران است. من شخصا این کار را به این صورت انجام نمی دهم، زیرا همیشه در طول روز در طول روز مشغول انجام یک حمله منفرد هستم.

 

این نیز یک روش خوب برای استفاده از زمانی است که سربازان خود را تقویت می کنید، زیرا بازسازی قهرمان و آموزش سربازان بعدی به میزان کم می رسد که شما می توانید تقریبا مستقیم از طریق کل دوره حمله کنید.

 

2) کمک های نظامی و آموزش جنگ قبیله

 

این روش شخصی من است. این فوق العاده است زیرا من انعطاف پذیری زیادی را ارائه می دهم - من همیشه ارتش کامل خود را آماده می کنم و من همیشه نیروهای لازم را برای اهدا به خدمت خود دارم.

 

من همیشه آنها را همانند زمانی که یک حمله انجام می دهم آموزش می دهم و زمانی که من آنلاین می شوم، می توانم با یک حمله کامل شروع کنم و همچنین کلان قلعه ها را از هم جدا کنم.

 

در اینجا الگو استفاده میکنم:

faster army training method with quick train

البته شما همچنین می توانید ارتش را که اغلب استفاده می کنید استفاده کنید.

 

من نمونه های سریع قطار من استفاده می شود مانند این:

 

این ارتش اصلی من است که برای حمله (ارتش کامل)

این نیروهایی هستند که دوستان من از قبیله بیشتر درخواست می کنند (سربازان و جادوها)

برای جنگ قبیله ای این کار را برای پر کردن قلعه های جنگ شروع کردم

فکر می کنم اولین ارتش برای هر کسی روشن است، اما دوم نیاز به توضیح دارد.

 

اینها سربازانی هستند که اغلب از آنها خواسته شده است. چیز جالب این است که آنها وقتی من به اینترنت میروند آماده میشوند، بنابراین میتوانم بدون هیچ گونه آسیبی به ارتشم به آنها اهدا کنم.

 

سپس من می توانم حمله ام را انجام دهم، نیروهای اهداء از دست رفته را از صف حذف می کنم و دوباره ارتش خود را صف می کنم.

 

مرحله 1: اهداء نیروها

troop donations in clash of clans

مرحله 2: نیروهای باقی مانده را حذف کنید

 

مرحله 3: حمله!

 

مرحله 4: دوباره اردوی اصلی ارتش و اهدای جایزه

troop queue with quick train

همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که تعادل کامل را برای نیروهای اهدایی پیدا کنید، اما این قبیله شماست و من مطمئن هستم که شما می توانید 4-5 پرسنل مورد درخواست را به آسانی پیدا کنید. 🙂

 

توجه! اگر نیروهای نظامی خود را از راه اندازی ارتش فعلی خود اهدا کنید، می توانید نیروهای تک تک را آموزش دهید و آنها را به صورت دستی در صف مقابل قرار دهید تا آیکن آنها کمی طولانی تر شود.

troop training queue changes

3.) مخفی کردن منابع

 

به هر دلیلی باید همیشه آموزش ارتش را به سمت بالا ارتقا دهید. هنگامی که شما یک نیروی نظامی را به صف می رانید، مجبور خواهید بود منابع را برای آن بپردازید - حتی اگر سربازان فقط در داخل آموزش هستند و هنوز در اردوگاه های ارتش آزاد نشده اند.

 

هنگامی که نیرو را از صف خارج می کنید، 100 درصد از منابع بازپرداخت می کنید.

 

 

من فکر می کنم شما می توانید ببینید که منظور من چیست - شما می توانید به راحتی "مخفی" منابع از مهاجمان - همه شما باید انجام دهید این است که حذف نیروهای شما نمی خواهید زمانی که شما آنلاین قبل از حمله.

 

هاردکور Farmer Tip:

 

اگر شما هاردکور کشاورزی هستید، می توانید خود را در "ارتش پنهان" در آموزش سریع آموزش دهید:

hiding dark elixir

در این مورد، می توانم 7500 تیره الیکسیر را پنهان کنم که هیچکس نمی تواند سرقت کند. اگر میخواهید Dark Elixir را مخفی کنید، باید از Golems و Earthquake Spells استفاده کنید، برای Elixir انتخاب Wall Breakers و Freeze Spells.

hide elixir in clash of clans

نتیجه

 

هنگامی که شما ارتش خود را گروه بندی می کنید، می توانید زندگی خود را در Clash of Clans ها بسیار ساده تر کنید. از تجربه من، شما فقط نیاز به توسعه روال خود و پس از چند روز شما انجام خواهد داد که به طور خودکار بدون فکر است.

ممنون از شما میهن کلش