اموزش گرفتن جم رایگان

 

من مطمئن هستم که بازیکن Clash of Clans دیر یا زود به جستجوی اینترنت برای راهی برای به دست آوردن جوایز رایگان بدون صرف پول پرداخت. مشکل این است که بسیاری از سرویس های جعلی وجود دارد که هر کدام شما را مورد آزار و اذیت قرار می دهند، شما را در لیست ایمیل های مخرب قرار می دهند که به شما هشدار می دهند یا حتی ممکن است حساب کاربری Clash of Clans را به خطر بکشند تا ممنوع شود.

 

 

هیچ کس این را نمی خواهد!

 

خبر خوب! یک راه وجود دارد که به شما اجازه می دهد Gem رایگان دریافت کنید.

 

شما به یک کارت اعتباری یا حساب پی پال نیاز ندارید

مهم نیست که در کدام کشور زندگی میکنید (ایالات متحده آمریکا، اروپا، هند، اندونزی، و غیره) - این برای همه کار می کند

هیچ آدرس ایمیل یا سایر اطلاعات شخصی مورد نیاز نیست

100٪ کار و سازگار با Clash of Clans - بدون نیاز به ترس از ممنوعیت

در اینجا، این چیزی است که من در 30 روز گذشته انجام دادم (این تصویر واقعی از حساب من است):

how I earned a lot of free gems for clash of clans

* البته این نیز برای کارت های هدیه Google Play کار می کند، اما من از iTunes استفاده می کنم

 

در کل، این بیش از 200 دلار ارزش کارت های هدیه است که من برای خرید 28،000 سنگهای با - بدون صرف یک دلار تنها از خود من فقط در یک ماه!

 

اماده ای؟ اکنون به شما گام به گام به شما نشان خواهم داد که چگونه کار می کند. این همه کار صحیح انجام می شود - من برخی از برنامه هایی را که شما باید نصب کنید را نشان می دهید (که رایگان هستند و می توانید بعد از چند دقیقه دوباره آنها را حذف کنید) نشان می دهد و شما برای آن پول دریافت می کنید.

 

قبل از اینکه تو شروع کنی! (مهم!)

 

اولین قدم قبل از اینکه شما بتوانید Gems رایگان از هر کشوری در جهان کسب کنید، این است که برای ابزارهای مناسب ثبت نام کنید.

 

قبل از این که این راهنما را ادامه دهید، مطمئن شوید که 1 برنامه را در هر یک از آنها دانلود کنید. اگر قبلا در یکی از آنها ثبت نام کرده اید، به سادگی مرحله را رها کنید و دیگران را دریافت کنید.

 

مرحله 1: دریافت AppBounty (HERE)

get appbounty for free gems

من از 2014 برنامه AppBounty خودم استفاده می کنم و بسیاری از کارت های هدیه را از آن دریافت کردم (همانطور که در بالا دیده اید). به سادگی هر روز برای پیشنهادات جدید چک کنید و اغلب آنها هر روز نیز نقاط ضعف خود را به دست می آورند یا به شما یک تقویت کننده با امتیاز اضافی 15٪ می دهند.

 

برای ثبت نام نیازی به هیچ چیزی ندارید (بدون ایمیل یا هر چیز دیگری) - به سادگی اینجا کلیک کنید تا AppBounty را دریافت کنید و حداقل 1 برنامه را دانلود کنید.

 

مرحله 2: دریافت FreeMyApps (HERE)

freemyapps free gems for clash of clans

 

 

اگر از آندروید استفاده می کنید، این احتمالا بهترین انتخاب شماست. خط پایین من توصیه می کنم با استفاده از همه آنها، زیرا اغلب بعضی از آنها برنامه های رایگان را برای به دست آوردن امتیازاتی که دیگران ندارند ارائه می دهند.

توجه! اشتباه نگیرید که فقط کارت های هدیه USD را مشاهده می کنید، من زیر توضیح خواهم داد که چگونه می توانید از آنها استفاده کنید بدون توجه به اینکه در کدام کشور زندگی می کنید 🙂

برای دریافت FreeMyApps اینجا کلیک کنید (و همچنین 200 امتیاز اضافی بعد از اینکه اولین برنامه خود را دانلود کردید!)

مرحله 3: دریافت CashForApps (HERE)

cashforapps for free gems in clash of clans

سومین و آخرین ابزار من توصیه CashForApps است. آنها قادر به ارائه بسیاری از برنامه های رایگان شما می توانید برای به دست آوردن امتیاز استفاده کنید، آنها همچنین ارائه giftcards $ 5 که آسان تر برای دریافت.

 

برای دریافت CashForApps اینجا کلیک کنید.

 

آماده؟

 

اگر شما با تمام 3 نفر از آنها تنظیم شده اید، شما آماده ادامه هستید. من واقعا توصیه می کنم که در همان زمان از AppBounty، FreeMyApps و CashForApps استفاده کنید! اغلب اوقات پیشنهاد پیشنهاد گرفتن امتیاز بیشتری در مورد یکی از آنها را می بینید و یا ارائه می دهد که شما در دیگر آنها را نمی بینید.

 

من مانند 10 دقیقه در روز صرفه جویی می کنم و هر هفته 3-4 کارت هدیه به راحتی دریافت می کنم.

 

اکنون که این کار را انجام داده اید، می توانید با این برنامه ها امتیاز و سکه هایتان را ادامه دهید.

 

من دلیل استفاده از همه آنها را توصیه می کنم این است که هر یک از آنها پیشنهادات برنامه هایی را ارائه می دهد که دیگران به آن عمل نمی کنند و گاهی اوقات همان برنامه برتری یکی از این سه خدمات را افزایش می دهد.

 

اگر امتیازات و امتیازات کافی کسب کرده اید، می توانید آنها را به یک کارت هدیه واقعی برای iTunes یا Google Play تبدیل کنید و سپس جواهرات خود را با آن خریداری کنید - مانند آنچه که من در تصویر بالا نشان دادم.

 

می بینید، به همین دلیل آنها قانونی و کار می کنند، شما در واقع خرید سنگ های قیمتی را از مغازه، اما بدون صرف پول واقعی خود را بر روی آن.

 

این صرفه جویی در حساب شما را حفظ خواهد کرد و نیازی به ترس از ممنوعیت ها نیست.

 

برای انجام این کار به پول یا کارت اعتباری نیاز ندارید.

 

توجه! اینجا را مطالعه نکنید زیرا کشور شما کارت هدیه برای iTunes یا Google Play ارائه نمی دهد! من به شما نشان خواهم داد که چطور هنوز از آنها استفاده می کنید!

 

جواهرات رایگان با کارت هدیه از هر کشور در جهان!

 

من می دانم که بسیاری از شما از کشورهای هند، اندونزی یا بسیاری از کشورهای دیگر که به طور خاص در آن لیست نشده اند، آمده است.

 

به این دلیل است که گوگل و اپل کارت های هدیه را در پول شما ارائه نمی دهند، اما این هیچ مشکلی نیست!

 

نه گوگل و نه اپل همه چیز را در جایی قرار می گیرند که من در این مقاله به شما نشان خواهم داد که چگونه بدون هیچ مشکلی می توانید از این Giftcards استفاده کنید. همه شما باید انجام دهید این است:

 

پول نقد Google Wallet خود را تغییر دهید (اگر در اندروید بازی کنید)

محل سکونت AppleID خود را تغییر دهید (اگر در iOS بازی کنید)

کلاهبرداری در این زمینه این است که شما می توانید کارت های هدیه USD را شروع کنید و جواهرات را با آن خریداری کنید و پس از آن می توانید به راحتی آن را تغییر دهید.

 

نترس که حساب خود را از دست نده همه چیز شما این است که یک آدرس جدید را تنظیم کنید و هیچ چیز در دستگاه شما و یا در برنامه های خود تغییر نخواهد کرد! شما همچنین مجبور نیستید که جواهرات را از دست ندهید - آنها در حساب Clash of Clans باقی می مانند بدون توجه به جایی که آدرس خود را تغییر دهید!

 

در حال حاضر به شما نشان خواهم داد که چگونه در Google Play ابتدا و بر روی دستگاه های Apple کار می کند.

 

توجه! من به شدت توصیه میکنم از USD استفاده کنید زیرا هیچ تغییری در USD وجود ندارد.

 

همچنین محل سکونت خود را به برخی از آدرس در کالیفرنیا تنظیم کنید!

 

برخی از کشورها هزینه مالیات اضافی را پرداخت می کنند و نمی خواهید از کارت هدیه خود را هدر ندهید. کالیفرنیا مالیات برای خرید در برنامه را نمی پردازد!

 

نحوه استفاده از هدایای فروشگاه Google Play در سراسر جهان

 

در اینجا این است که چگونه کار می کند - بگذارید بگوییم یک کارت هدیه را در استرالیا در دلار استرالیا خریداری می کنم و به آلمان برگشتم نمی توانم آن را بفروشم زیرا پول من یورو است.

 

اکنون چیزی است که می توانم انجام دهم برای استفاده از آن: من فقط آدرس خانه Google Wallets Home خود را به جایی در استرالیا تغییر دادم و سپس پول استرالیا را برای فروشگاه Play فعال کردم، بدون توجه به جایی که در حال حاضر در جهان هستم .

 

حالا می توانم کد کارت هدیه را از استرالیا بخرم و خودم را با سنگهای قیمتی بخرم و بعدا می توانم آدرس خانه را عوض کنم.

 

مرحله 1: تغییر آدرس خانه Google Wallet:

 

در اینجا این مقاله از Google درباره تغییر آدرس است (اینجا صفحه اصل از Google را ببینید):

use-google-play-gift-cards-anywhere

 

فقط یک آدرس معتبر وارد کنید و آن را ذخیره کنید.

 

با استفاده از Google Maps می توانید آن را پیدا کنید تا یک آدرس معتبر در جایی در ایالات متحده پیدا کنید

 

مرحله 2: کد کارت هدیه را بپردازید

 

پس از اینکه محل سکونت خانه را عوض کردید، اکنون به Clash of Clans بروید و خواهید دید که اگر به «خرید سنگهای قیمتی» بروید، آنها را در ارز خانه آدرس خود خواهید دید (اگر برخی آدرس را انتخاب کرده اید در ایالات متحده)

 

مرحله 3: خرید جواهرات آزاد

 

کارت هدیه را بازخرید کرده اید، بنابراین شما حساب خود را در اختیار دارید، بنابراین هیچ چیز نمی تواند شما را از خرید این سنگهای موجود باز دارد. اکنون می توانید به طور مستقیم آنها را صرف یا ذخیره کنید

 

مرحله 4: آدرس خانه Google Wallet را تغییر دهید

 

پس از اینکه جواهرات را در حساب خود دارید، می توانید آدرس را عوض کنید. گاهی اوقات طول می کشد تا زمانی که جواهرات در حساب شما قرار می گیرند، بنابراین توصیه می کنم صبر کنید تا قبل از بازگشت به آنها، آنها را داشته باشید. من نمی دانم اگر این کار نیز انجام می شود اگر در حساب کاربری شما قرار نگرفته است و نمی خواهم بفهمم آن را ذخیره کنید.

 

امیدوارم این به شما کمک کند که در صورتی که کارت اعتباری خود را ندارید یا در کشور خود بدون کارتهای هدیه Google Play در ارز اصلی خود زندگی می کنید.

 

نحوه استفاده از کارت های هدیه iTunes در سراسر جهان

 

خیلی مشابه با Google Play - برای رفتن به فروشگاه ایالات متحده، شما باید به AppStore App بروید و سپس «View AppleID» را مشاهده کنید. در اینجا شما می توانید آدرس خانه خود را به ایالات متحده تغییر دهید (و وارد حالت انتخابی خود شوید)

change appstore country to use giftcards in india or indonesia itunes change appstore country free gems

 

من توصیه می کنم از کالیفرنیا استفاده کنید، زیرا آنها مالیات های خرید دیجیتالی ندارند، بدین معنی که شما می توانید 1200 گرمی را برای 9.99 دلار بدون مالیات اضافه کنید.

فکر کنید که شما باید تعادل خود را به 0 برسانید - اگر مقدار بسیار کمی از آن داشته باشید، آن را صرف آن کنید یا Apple Support را برای حذف آن از حساب خود بنویسید. از حالا به بعد می توانید از کارت های هدیه ای از دلار آمریکا استفاده کنید. سوئیچینگ به همان شیوه عمل می کند.

میهن کلش