مپ وار تان هال ۷ تا ۱۱ (سری چهارم)

باسلام خدمت همراهان ایران فور اور مپ وار تان هال ۷ تا ۱۱

امروز در این پست قصد داریم تا شما را به دیدن سومین مجموعه مپ در سال ۲۰۱۷ با عنوان

مپ وار کلش ۲۰۱۷ تان ۷ تا ۱۱ (سری چهارم) دعوت کنیم که به تازگی منتشر شده است. این مجوعه شامل بهترین مپ های وار از هر تان هال میباشد که امیدواریم مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پیشنهاد میکنم حتما از مپ های وار کلش ۲۰۱۷ بازدید کنید.

✅ این مجموعه شامل ۷۲ عدد مپ دسته بندی شده برای هر تان هال از مپ های وار (آنتی ۲ و آنتی ۳ ) ، آنتی لاوالون  میباشد.

 

۱۵ مپ تانهال ۷

ده مپ تان هال ۸

مپ وار تان هال ۷ تا ۱۱

۲۰ مپ وار تان هال ۹

مپ وار تان هال ۷ تا ۱۱

۱۸ مپ وارتانهال ۱۰

مپ وار تان هال ۷ تا ۱۱

۹ مپ وار تانهال ۱۱

مپ وار تان هال ۷ تا ۱۱

 

مپ ها به چند دسته تقسیم میشوند :

۱- فارمینگ : این مپ بهترین مدل برای حفاظت از منابع می باشد و برای بازیکنانی که در لول های پایین تر از ۱۰۰ هستند، این نوع مپ پیشنهاد می شود. در این نوع مپ، تاون هال بیرون گذاشته شده و در عوض منابع در قلب مپ قرار می گیرند. با این روش، منابع شما در یک حمله، کمترین آسیب را خواهند دید. (بعد از آپدیت دسامبر ۲۰۱۵ به کل منقضی شد و دیگر مورد استفاده  قرار نخواهند گرفت.)
۲-  تروفی، دفنس یا دفاعی: برخلاف مپ فارمینگ؛ در این مدل تاون هال در مرکز مپ قرار می گیرد. این مدل برای افرادی توصیه می شود که نمی خواهند در یک حمله، کاپ زیادی را از دست بدهند، بنابراین در این روش به حفاظت منابع، توجه زیادی نمی شود.
۳- هیبرید یا هایبرید: همانگونه که از نام آن پیداست، این مدل ترکیبی از فارمینگ و تروفی است. یعنی در عین حال که به حفاظت منابع توجه می شود، برای عدم از دست رفتن کاپ ها هم تلاش می شود.
۴-  مپ وار: این نوع مپ برای جنگ قبیله ای یا همان کلن وار به کار می رود.