همه چیز درباره کارت Royal ghost

همه چیز درباره کارت Royal ghost

 

با توجه به اینکه نیروی جدیدی به نام کارت Royal ghost در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۶ به بازی کلش رویال افزوده شده ، ما به عنوان بزرگترین و اولین مرجع تخصصی بازی کلش رویال ، تصمیم به نوشتن مطلب نقد و بررسی آن گرفتیم تا شما کاربران عزیز بتوانید بهترن استفاده را از این کارت ببرید ! با ادامه مطلب همراه شوید …

 

 

 

“ ناگهان و پنهان حرکت می کند ، تا اولین ضربه بع دشمن وارد کند و آن هارا شگفت زده کند ؛ سپس نهان می شود ! ”

نیروی جدیدی در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۶ به بازی کلش رویال افزوده شده که نام آن Royal Ghost یا روح سلطنتی میباشد ! روح سلطنتی تا اولین ضربه ای که به دشمن می زند ، پنهان و غیر قابل دیدن هست ؛ بعد از اولین ضربه ای که حریف وارد میکند پدیدار می شود و قابل رویت برای دشمن هست ! به همین خاطر همیشه اولین ضربه با روح سلطنتی است ! این کارت برای غافلگیری و حملات tanking بسیار مفید و خوب است !

Royal Ghost یک کارت تهاجمی بسیار قدرتمند و مفید است ، زیرا نامرئی بودن او به رسیدن به نیروهای کلیدی مثل پرینسس و ویزارد بسیار کمک خواهد کرد ! برای از بین بردن این کارت بهترین مورد ، استفاده از نیرو هایی با سلامتی و جان بالا همانند پکا و جاینت است ، در هنگام پدیدار شدن این کارت میتوانید ان را از پای در آورید !

نکته : اسپل ها و ناحیه های مشابه ، بر روی این کارت تاثیر گذار هستند ، چه در حالت پنهان و چه غیر پنهان !

نکته : روح سلطنتی نمی تواند روح سلطنتی حریف را منحرف کند . در عوض ، آنها فقط یکدیگر را نادیده می گیرند .

در تصویر پایین میتوانید جزئیات و مشخصات این کارت ، اعم از : سرعت ، زمان ساخت ، اکسیر مورد نیاز ، نوع کمیابی و … را در لول های مخلتلف مشاهده نمایید :

همه چیز درباره کارت Royal ghost

همچنین این کارت را میتوانید با عرشه ای بسیار خوب که در مطلب زیر معرفی کردیم ، اجرا کنید