نمایشگر ویدیو

پس از معرفی طوفانی آپدیت بالانس پیش رو که مهم ترین آپدیت بالانس در تاریخ بازی کلش اف کلنز بوده است ، اینبار نوبت به پیشنمایش های اصلی و تغییرات گیم پلی و همچنین سوپرایزهای ویژه کریسمس است تا توسط سوپرسل معرفی شوند!! به گفته سوپرسل ، به دلیل حجم بالای تغییرات و همچنین پیوسته بودن آنها ، تمامی پیشنمایش های آپدیت کریسمس بصورت یکجا بیان خواهند شد اما با این تفاوت که اینبار بصورت زنده آنها را تجربه خواهید نمود!!

سوپرایزهای ویژه کریسمس 2017 کلش اف کلنز!!

سوپرسل تاکنون لایو استریم های بسیاری در زمینه های مختلف داشته است اما این اولین باری است که برای معرفی پیشنمایش های یک آپدیت ، مراسم زنده ترتیب داده شده است!! به بیان دیگر ، این رویداد در تاریخ بازی های سوپرسل بی سابقه است!! از طرف دیگر و بر اساس گفته های تسترهای بازی ، سوپرسل سوپرایزهای بسیاری برای بازیکنان تدارک دیده است!! بنظر میرسد سوپرسل اینبار چیزی بزرگ برای کاربران تدارک دیده که تنها ارزش معرفی زنده داشته است!!

پخش زنده مراسم معرفی آپدیت کریسمس در ایرانکلش!!

همانطور که گفته شد ، آپدیت کریسمس امسال با مراسمی زنده برای معرفی پیشنمایش های آپدیت همراه خواهد بود!! این لایو استریم (پخش زنده) از ساعت 7:30 بعد از ظهر روز یکشنبه (فردا) آغاز خواهد شد که میتوانید آن را بصورت زنده و اختصاصی از ایرانکلش و در همین صفحه مشاهده نمایید!!همچنین لازم به ذکر است که تمامی اخبار و گفته ها در این مراسم بصورت آنلاین و لحظه ای در کانال و سایت ایرانکلش قرار خواهند گرفت!!

حتماً بخوانید  چگونه بهترین اتک ها را با دراگون بزنیم؟

مراسم معرفی به پایان رسیده


مشاهده مسابقه بین دو کلن قدرتمند + دانلود با لینک مستقیم

نمایشگر ویدیو
 
 
00:00
 
02:15:10
 
 

دوستان در این ویدئو مسابقه بین دو کلن را مشاهده میکنید که بر اساس آپدیت جدید کریسمس 2016 چیده شده اند.در واقع یک پیش نمایش برای نحوه ی کارکرد نیروها بعد از آپدیت میباشد.متاسفانه چیز جدیدی در مراسم گفته نشد و همان موارد قبلی که در پیش نمایش اول آپدیت کریسمس گفته بودم بازگو شد …ممکن است این ویدئو و نحوه ی اتک زدن بازیکنان به هم برای شما جالب باشد چراکه قوانین بازی(سرعت نیروها و ..) بعد از این به روزرسانی کمی عوض شده است

 
دانلود ویدئو با کیفیت خوب

حجم : 611 مگابایت /زم پسوند : MP4 / کیفیت : 480p

دانلود ویدئو با کیفیت پایین

حجم : 210 مگابایت / پسوند : 3gp / کیفیت : 120p

—————————–

میهن کلش:http://saedsaed.rozblog.com/