قبل از هر چیز تاکید می کنم کلیه عکس هایی که در سایت ها و کانال های خبری ( حتی عکس بالا ) راجع به تاون هال 12 می بینید همگی کانسپت ( طرح و ایده مفهومی کاربران ) هستند و شروع این طرح ها توسط گالادون ( یوتیوبر رسمی سوپرسل ) در یکی از ویدئو های وی استارت خورد .

آپدیت تاون هال 12آپدیت تاون هال 12

مطمئنا هیچکدام از این طرح ها ، طرح رسمی تاون هال 12 نخواهند بود زیرا هیچ کدام توسط سوپرسل تایید نشده اند .

آپدیت تاون هال 12

در ماه دسامبر و در آستانه آپدیت بزرگ کلش اف کلنز در ماه دسامبر هستیم و از آنجایی که تاون هال 11 در آپدیت دسامبر 2 سال پیش ارائه شد بسیاری از کاربران و کانال های خبری در حال شایعه سازی در مورد ارائه تاون هال 12 در آپدیت پیش رو هستند .

من به شخصه تمامی این شایعات را رد می کنم و به شما اطمینان می دهم که در آپدیت پیش رو و در آپدیت های آینده نزدیک هیچ خبری از تاون هال 12 نخواهد بود .

 

آپدیت تاون هال 12آپدیت تاون هال 12

 

همانطور که دارین ( مدیر ارشد انجمن سوپرسل و به نوعی می توان گفت سخنگوی سوپرسل ) در بیانیه خود در اول دسامبر 2017 اینطور گفت که آپدیت دسامبر 2017 ( کریسمس 2018 ) شامل محتوا و گیم پلی جدید است و شامل تاون هال 12 نمی شود .

 

آپدیت تاون هال 12آپدیت تاون هال 12

 

همچنین او در ادامه گفت تاون هال 12 محتوایی است که ما در آینده به دنبال آن خواهیم بود .

ما طرح‌ های بسیاری برای تاون هال 12 و متمایز کردن آن با سایر لول های تاون هال داریم اما قبل از رسیدن به آن قسمت های مختلفی از کلش اف کلنز نیاز به بهبود دارند .

ما در جریان هستیم که پلیر های تاون هال 11 مکس بسیاری هستند که به دنبال سرگرمی ‌جدید در این بازی هستند اما در جربان باشید تعداد بسیار بیشتری تاون هال 9 و 10 داریم که آماده آپگرید به لول بعد هستند .

با توجه به تعداد و زمان آپگرید های ‌تاون هال 11 ما باید مسیر این پلیر ها به سمت مکس شدن را هم راحت تر کنیم .

افزایش تعداد تاون هال های 10 و 11 و صعود آن ها به لیگ های بالا یکی از بهترین راه حل ها برای رفع مشکل زمان سرچ ( Cloud ) در لیگ های بالا بخصوص لیگ لجندز است . ( همراه با راه حل های دیگر که در حال کار بر روی آن هستیم )

به وسیله تاون هال 12 ما به دنبال افزایش لول ساختمان ها و سرباز ها و طولانی شدن مسیر مکس شدن پلیر ها نیستیم ، ما به دنبال جنبه ای از کلش اف کلنز هستم که سرگرم کنند و جذاب باشد .

البته موضوع بسیار مهم که امیدوارم سوپرسل در حال برنامه ریزی برای آن باشد این است که محتوایی جدید برای تاون هال 11 های مکس فراهم کند تا علاقه و کشش آن ها به این بازی حفظ شود . ( یا شاید افزایش یابد )

همچنین باید بدانید که آپدیت پیش رو ربطی به تم زمستانی و رویداد های مخصوص کریسمس ندارد ، تم زمستانی و رویداد های مخصوص کریسمس جدا از آپدیت جدید با محتوایی جدید ارائه خواهند شد .

حتماً بخوانید  اپدیت تان هال 12 کلش اف کلنز! (پیشنماش اول : دفاعی گیگا تسلا)

طبق گفته دارین آپدیت پیش رو قدمی دیگر برای رسیدن به محتوای بسیار متفاوتی است که سوپرسل برای کلش اف کلنز در نظر دارد و مطمئنا پس از رسیدن به این هدف ما شاهد ارائه تاون هال 12 خواهیم بود .

 

در خرداد 97 منتظر آپدیت باشید

طی اخبار جدید و تریلر رویداد کارگر که در آن تاون هال 12 رسماً تایید شد ، باید حدوداً تا 1 هفته ی دیگر (یعنی 14 خرداد) منتظر آغاز پیش نمایش ها باشیم ، از طرفی 1 هفته ی بعدش هم ارائه ی آپدیت بزرگ کلش اف کلنز ، پس از پایان رویداد سازنده یعنی 21 خرداد به بعد به روزرسانی در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.

Townhall-12-date-release

البته در سال های پیش همیشه در ماه MAY آپدیت بازی روانه ی گوشی های بازیکنان میشد اما امسال قرار است اواسط JUNE این اتفاق بیفتد که در نوع خودش عجیب و یک سنت شکنی از طرف توسعه دهندگان میباشد.

توجه : این تاریخ ها همچنان تقریبی میباشد و هر زمان ممکن است بر اساس تغییراتی که تیم توسعه دهنده در نظر دارند عوض شود.به محض تغییر در تاریخ انتشار اطلاع رسانی میشود.